Domů   RSS   Registrace  

O nás | BAYGER

O nás

 Vážení návštěvníci našich web-stránek,

dovolte, abychom Vám představili značku "Bayger" a přiblížili vám okolnosti jejího vzniku a jejího zakladatele, pana Aleše Bajgera.
Začátky značky Bayger sahají až do roku 2002, kdy vznikl pod touto značkou swiching systém BAYGER - PS 6 jako první výrobek a také jako jeden z prvních těchto výrobků na světě, který je originální a programovatelný.

Koncepci a filozofii tohoto výrobku vytvořil pan Aleš Bajger /kytarista, zpěvák, hudebník, producent a technik/ a později jeho výrobu realizoval se svým vznikajícím týmem. Aleš Bajger dříve pracoval jako vývojář a designér lampových /Tube/ zesilovačů u firmy George Dennis - The Blue Series.  Zde vytvořil osm originálních typů elektronkových zesilovačů a několik specifických reproboxů pro kytary a basové kytary. Jeho práce byla oceněna v mnoha médiích západního světa (viz ocenění mezinárodního časopisu Melody Maker '98 - pro zesilovač "The Blue" jako nejlepší blues-rockový zkreslený zvuk pro kytaru na světě !), tyto zesilovače byly představovány na různých světových výstavách - NAMM Show USA, Music Messe - Německo, hudebních eventech v Anglii /pro firmu JHS/ a mnoho dalších v letech 1997-2002, hrálo a hraje na ně mnoho světových hudebníků a hudebních skupin. Pan Aleš Bajger pracuje mnoho let se zvukem obecně a také s designem lampových /Tube/ zesilovačů a efektů pro kytary, a to na špičkové úrovni.

V průběhu let, s podporou vášnivých hudebníků, hledačů osobního zvuku a taky přátel a inženýrů, v čele se zakladatelem A.Bajgerem, vzniká značka Bayger, která dává vzniknout různým variantám klasických efektů, ale také otevírá cestu dál originálními výrobky pro hudebníky sestávajících z kytarových efektů, přepínačů, stabilizátorů napětí AC, zesilovačů a dalších takových výrobků.
Z hlediska výroby, mechanické funkčnosti a kvality zvuku všech našich výrobků se můžeme zaručit za to, že jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností a s osobní péčí.

Náš zájem o hudbu a věci s tím spojené nás vedl k tomu,že jsme otevřeli v roce 2006, zde v Ostravě, obchod s hudebními nástroji s názvem " BAYGER HUDEBNÍ NÁSTROJE - OSTRAVA ", se zaměřením především na kytary, baskytary, efekty, zesilovače, a s tím související zařízení. Toto místo je nyní naše základna, místo pro setkávání, poradenství, meditace a především vývoj osobního zvuku na míru na základě komunikace s Vámi. Tento obchod je místem, kde chápeme přání hudebníka a je to místo, kam za námi můžete s důvěrou přijít. 

Naše motto je:
Milujeme hudbu a pomáháme těm, kteří ji tvoří a provozují.

Na základě letitých profesionálních zkušeností poskytujeme v prostorách - BAYGER HUDEBNÍ NÁSTROJE - OSTRAVA,  konzultační servis a poradenství pro hudebníky.

Prezentujeme se, jako výrobce vlastních malosériových custom zařízení pro hudebníky, kytarových efektů a stabilizátorů síťového napětí.
Poskytujeme také menší backline nástrojovou aparaturu pro hudební produkce v Moravskoslezském kraji.

Pro vaše dotazy, názory, náměty nám pište na bayger@email.cz 

Co vyrábíme

Efekty

Přepínače /loopery

Stabilizátory AC napětí

Kytarové zesilovače

Baskytarové zesilovače

Pedalboardy

Pro klávesisty

Napájecí zdroje

DI Boxy

Kde působíme

Česká republika

Slovensko

Německo

Rakousko

Maďarsko

Polsko

Obchodní podmínky

Partnerské weby

Kdo s námi hraje

Kdo jsme

Kamenná prodejna

Kontakt

Bayger Production s.r.o.
Nádražní 3136/138A
Ostrava 702 00
CZECH REPUBLIC / European Union

 tf:  +420 603 117 673

 email:  bayger@email.cz

 
 

Bayger Production s.r.o. | 2018 © webdesign by jacha.cz

Powered by AYNI CMS © tkl.cz