Domů   RSS   Registrace  

Obchodní podmínky a reklamace | BAYGER

Obchodní podmínky a reklamace

Obchodní podmínky:

 

od 1.7.2018 je veškerý provoz v kamenné prodejně  zrušen

a probíhá pouze zakázková činnost na tf: +420 603 11 76 73

 

 Kontaktní informace :

Aleš Bajger

bayger@email.cz

mobil: +420 603117673

 

od 1.7.2018 jsou tyto informace upraveny na osobní/tf. dohodu, viz výše.

Bayger Hudební Nástroje - Ostrava

 

Jak u nás nakupovat: 

Veškeré informace o zboží uvedeném v "katalogu zboží" jsou informativního charakteru. Pokud si vyberete příslušné zboží z uvedeného "katalogu zboží", napište jej do přiloženého emailu a odešlete, my se vám ozveme na váš email s informací o přijetí vašeho emailu. Při naší e-odpovědi a pokud budeme schopni zboží dodat, budeme požadovat Vaše platné identifikační údaje, které jsou nezbytné pro vystavení daňového dokladu a k doručení zboží (adresa pro dodání). Tyto osobní údaje zákazníka budou použity pouze pro vyřízení objednávky. Prohlašujeme, že tyto nebudou nikde evidovány, ani poskytovány třetí osobě. Pokud je zboží skladem, bude odesláno do 3 pracovních dnů po obdržení objednávky a nebo vás budeme informovat emailem/telefonicky o termínu dodání.

Před odesláním zboží Vás budeme informovat o způsobu dodání, termínu a celkové ceně včetně poštovného.

Naše společnost je po obdržení vašeho emailu s žádostí o koupi zboží z našeho kamenného obchodu a z jeho nabídky uvedené na internetových stránkách v sekci "katalog zboží" jediná, která odpovídá za komunikaci s vámi ohledně dodání zboží.

Nabídka zboží v rámci našeho "katalogu zboží" uvedeného na internetových stránkách je prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží, a sama o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

Za návrh na uzavření kupní smlouvy je až námi potvrzený email, ve kterém uvádíme po vašem emailovém objednání zboží, že reagujeme na vaši žádost o prodej zboží a jsme domluveni se zákazníkem na podmínkách prodeje a dodání. Domluva může být i telefonická ale potvrzení musí být provedeno emailem na adresu firmy.

Uzavřením kupní smlouvy emailem nebo osobně kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí.

Možnosti dodání zboží

Při objednání zboží nad 20.000,- Kč je doprava po ČR zdarma - pokud se nejedná o speciální dopravu z důvodu nadměrných rozměrů či exkluzivního zboží - v tom případě je nutná další komunikace ohledně stanovení způsobu a ceny dopravy.

V jiných případech bude k ceně Vaší objednávky připočteno poštovné - dle platných ceníků dopravců v době objednávky, tato cena se může měnit :

Česká pošta dobírka do 15Kg – do 200,-Kč. 
Česká pošta dobírka nad 15Kg do 30Kg – do 300,-Kč.
PPL dobírka do 30Kg – do 250,-Kč.

GLS - dobírka do 15 kg - do 250.-kč

Zboží nadměrných rozměrů a nad 30kg zasíláme prostřednictvím přepravních služeb.
Cena se účtuje individuálně, dle typu zásilky - viz výše uvedené upozornění.

Každé zboží je před odesláním zkontrolováno a řádně zabaleno proti poškození během přepravy.

U každé zásilky je přiložen prodejní doklad (paragon, nebo faktura). Na tento doklad se vztahují záruční podmínky dle obchodního/občanského zákoníku. Osobní odběR – pokud si zboží předem zarezervujete přes web, bude pro Vás blokováno tři pracovní dny V MÍSTĚ DOMLUVY od 1.7.2018 nutná tf.domluva o určení místa převzetí zboží.

Dobírkou Českou poštou - zboží zaslané balíkem dodá Česká pošta běžně do dvou pracovních dnů po dni podání. Balík je doručen na Vámi udanou adresu v běžných doručovacích hodinách pošty. Pokud nejste zastiženi na této adrese, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 7 dnů. Každá zásilka je pojištěna na hodnotu zasílaného zboží. Přeprava PPL,GLS, aj. – zboží je expedováno následující pracovní den po vyřízení Vaší objednávky, doba dodání do dvou pracovních dnů po dni podání. Je nutné připojit k objednávce telefonní číslo kontaktní osoby pro účel převzetí zboží.

Dodání nástroje s naší dopravou a instalací

U klasických a digitálních pian, nebo jiného objemnějšího zboží nabízíme po domluvě se zákazuníkem odvoz a následnou instalaci .Cena dopravy je účtována 18,- Kč za každý kilometr. Stěhování nástrojů se účtuje individuálně dle velikosti a také dle dostupnosti místa dodání.

Platební podmínky

Hotově – osobně při převzetí zboží .

Platba předem převodem na účet - platbu provedete bankovním převodem na náš účet. K provedení této platby Vám bude předem vystavena faktura. Zásilka bude odeslána ihned po přijetí předmětné částky na náš účet.

Dobírkou - pokud zboží není zaplaceno předem, zásilku hradíte při převzetí od přepravce. Tento způsob je nejrychlejší a využívá ho většina zákazníků.

Možnost vrácení zboží

podmínky pro vrácení zboží se řídí  § 1829 -1837 občanského zákoníku a v informacemi uvednými v : 

 Občanský zakoník - ČÁST ČTVRTÁ - HLAVA 1  - Díl 4

Záruka a reklamace

Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

Při prodeji spotřebního zboží je zákonná záruční doba 24 měsíců ode dne prodeje. Může však být prohlášením v záručním listě stanovená i delší. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejich dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a nejde ji tedy ani reklamovat. Typickým zbožím krátké životnosti jsou struny, kalafuny, žíně, klarinetové a saxofonové plátky, podlepky dřevěných dechových nástrojů a saxofonů, paličky a blány na bicí nástroje a některé další příslušenství. Reklamované zboží musí být kompletní (dodávané příslušenství, návody k obsluze, diskety, CD ROM, apod.). Reklamace může být uznána pouze v případě, že s vadným výrobkem bude dodána kopie prodejního dokladu (prodejka/paragon), nebo daňového dokladu – faktury. Pokud chcete zboží reklamovat, nejdříve nás kontaktujte telefonem na čísle +420 603117673, nebo emailem na

bayger@email.cz

Pokud v našem katalogu zboží nenajdete to co potřebujete, napište nám. Budeme se Vám snažit dodat zboží za nejlepší možnou cenu a v co nejkratším termínu.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na Váš nákup.

 

 

 

 

  

Co vyrábíme

Efekty

Přepínače /loopery

Stabilizátory AC napětí

Kytarové zesilovače

Baskytarové zesilovače

Pedalboardy

Pro klávesisty

Napájecí zdroje

DI Boxy

Kde působíme

Česká republika

Slovensko

Německo

Rakousko

Maďarsko

Polsko

Obchodní podmínky

Partnerské weby

Kdo s námi hraje

Kdo jsme

Kamenná prodejna

Kontakt


tel:  +420 603 117 673

email:  bayger@email.cz

Ostrava
CZECH REPUBLIC / European Union

 
 

Bayger | 2018 © webdesign by jacha.cz

Powered by AYNI CMS © tkl.cz